AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-03-2019 19:13:21

“Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı”

AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve Öznur Çalık, Akçadağ ve Arapgir’de belediye başkan adaylarının seçim çalışmalarına destek verdiler.

AKÇADAĞ’DA

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Mesele sadece yerel seçim değil. Vereceğiniz oy, sadece Ahmet’e, Mehmet’e vereceğiniz bir oy değil. Kentimiz, ya da ilçemizi yönetecek belediye başkanlarını seçeceğiz aynı zamanda ülkemizin geleceğine, bekasına da oy vereceğiz. Türkiye’de oyun oynamak isteyenlerin oyunlarını sizler bir oyunuzla bozacaksınız” dedi.

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ile AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Adayı Mustafa Kırteke, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Akçadağ’da Resuluşağı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Adayı Mustafa Kırteke, “Davası uğruna onurlu bir mücadele veren, halkımızın gönlünde hak ettiği sevgiyi gören liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı, bu kutlu davanın bir neferi olmanın sorumluluğu içerisinde Akçadağ’da ilkleri birlikte başaracağız. Biz Akçadağ’ı lütufla, kibirle değil sevgi ve hoşgörüyle yöneteceğiz. Bu seçim, milli irade yüzsüzleri içinde yolun sonu olacaktır” ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ise “Bu seçimi ben hem Malatya açısından çok önemsiyorum hem de Türkiye açısından önemsiyorum. Malatya açısından; kentimizin birlik, beraberliği, dirlik düzeni anlamında ve kaybolan zamanların, eksik olan ve yeni gelecek olan hizmetlerin bir an evvel Malatya insanıyla hemhal olması anlamında sandıktan çok güçlü çıkmamız lazım. Akçadağ’da Mustafa Kırteke kardeşimiz, büyükşehirde bizler çok güçlü bir şekilde sandıktan çıkmalıyız. Ayrıca, 13 ilçemizin hepsinde Cumhur İttifakı’yla birlikte olan ilçelerimizde dahil olmak üzere çok güçlü bir şekilde sandıktan çıkmamız lazım. 31 Mart’ta güçlü bir şekilde sandıktan çıktığımız zaman hep birlikte el ele vereceğiz, bir takım halinde Malatya’mızı mazisine layık istikbale hazırlayacağız. Bu nedenle 31 Mart’ta rekor bir oy istiyorum” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık; Akçadağ’ın her isteğinin yerine getirildiğini ifade ederek, “Akçadağ’ın yiğit kardeşlerim ne istediyse, Akçadağ’a her desteği verdik. ‘Öncelikle Akçadağ’ın yolları’ dediniz. İlk ilçe yol çalışmamızı Akçadağ’dan başlattık. Akçadağ’ın içme suyu 25 trilyonluk yatırımdı. 50 yıllık Akçadağ’ın içme suyu için altyapı, içme suyu ve kanalizasyon çalışmasını tamamladık. Asfaltlarını büyükşehir belediyemiz yaptı. Ayrıca, Akçadağ’ımıza en güzel hastanemizi kazandırdık, hayırlı uğurlu olsun. TOKİ’yi getirdik, birinci etap yetmez, ikinci etabı istediniz Malatya hatta Türkiye’de en güzel TOKİ evlerini Akçadağ’a kazandırdık. Akçadağ turizm merkezi olmalı dedik ve Levent Vadisi’ni Akçadağ’ın en önemli turizm alanı içerisine aldı, yatırımlarımızı yaptık. Kültür ve Turizm Bakanımız Malatya’ya geldiğinde de Levent Vadisi’ne gittik, hayran kaldı. ‘Burayı mutlaka turizm ağı içerisine almalıyız’ dedi. Bu yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diye konuştu.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ise ‘Mesele memleketse gerisi teferruattır’ diye yola çıktıklarını ifade ederek, “Bu yolda özellikle 15 Temmuz’dan sonra meydanlarda kurulan Cumhur İttifakı’yla birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçtik. Akabinde de ilk defa Cumhur İttifakı’yla birlikte yerel seçimlere giriyoruz. Bu yolda yol arkadaşlığı çok önemli. Yol kadar yol arkadaşlığı da büyük önem taşıyor. Biz yol arkadaşımızı söylüyoruz. Diyoruz ki, ‘Yol arkadaşımız Milliyetçi Hareket Partisi.’ MHP’de diyor ki ‘Bizim yol arkadaşımız AK Parti.’ Cumhur İttifakı durduk yere kurulmadı” şeklinde konuştu.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri’nin Türkiye’nin geleceği açısından da büyük öneme sahip olduğunu dile getiren Tüfenkci, “Mesele sadece yerel seçim değil. Vereceğiniz oy, sadece Ahmet’e, Mehmet’e vereceğiniz bir oy değil. Kentimiz, ya da ilçemizi yönetecek belediye başkanlarını seçeceğiz aynı zamanda ülkemizin geleceğine, bekasına da oy vereceğiz. Türkiye’de oyun oynamak isteyenlerin oyunlarını sizler bir oyunuzla bozacaksınız. İstiyorlar ki; Türkiye Cerablus’ta, Suriye’de masada olmasın. İstiyorlar ki; Irak ve Suriye’de terör devletçikleri oluştursunlar. Bu nedenle 31 Mart’ta Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı ne kadar oy alacak ona bakıyorlar. Yerelde de her türlü fitne ve fesada mahal veriyorlar. Akçadağ’lı hemşerilerimiz devletten, milletten, bayraktan, vatandan yana oldu. Millete ve vatana ihanet edenlerle asla birlikte olmadı ve oynanan bütün oyunları çözerek, çok çabuk bozdu” dedi.

 

ARAPGİR’DE..

AK Part MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Biz, MHP’yle, MHP’de AK Parti ile ittifak yaptı. Biz herkesin gözü önünde kiminle ittifak yaptığımızı söylüyoruz ve arkadan da asla iş çevirmiyoruz. Ama ekran önünde ‘biz beraber yol yürüyoruz’ diyenlerin, arka tarafta kimlerin desteğini aldığını görüyorsunuz” dedi.

Milletvekili Çalık, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını Arapgir İlçesi’nde sürdürdü.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Arapgir Belediye Başkan Adayı Rıza Murat Türksoy ile birlikte ilçeye bağlı Pacalı, Konducak, Çakırsu ve Bostancık Mahalleleri’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Pacalı Mahallesi ziyaretinde konuşan Çalık, “Pacalı’ya bugüne kadar AK Parti ve cumhurbaşkanımıza verdiği desteğe canı gönülden teşekkür ediyoruz. Şimdi 31 Mart seçimleri çok önemli. Bir babam, ‘Biz oylarımızı AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a, Murat Türksoy’a, Selahattin Gürkan’a vereceğiz’ dedi. Hepinize helal olsun” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Çalık, 2002 yılından bu zamana Arapgir’e çok önemli hizmetler getirdiklerini kaydederek, “Okullar, meslek yüksekokulu geldi. Biz buraya hastanemizi, okullarımızı yaparken de sizlerin bizlere vermiş olduğu oyların karşılığı olarak değil, sizlere hizmet için yaptık. Şimdi Arapgir’in çevreyolu dahil olmak üzere yapılıyor. Cumhurbaşkanımızın talimatı ve AK Parti hükümetleri sayesinde hizmet ettik. Benim sizlerden tek isteğim Murat Türksoy başkanımın elini güçlendirmenizdir. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanıma yüzde 80 destek verdiniz, şimdi o yüzde 80’lik desteğin tamamını Murat Türksoy başkanımıza 31 Mart’ta istiyoruz” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Konducak Mahallesi ziyaretinde ise şu açıklamaları yaptı: “AK Parti Arapgir Belediye Başkan Adayımız Rıza Murat Türksoy, Malatya’da yetişmiş ender bürokratlarımızdan bir tanesi. O makine mühendisi, bir mühendis. Özel İdare Genel Sekreterliği yaptı, tüm Malatya’yı tanıyor. Malatya’nın her yerinin içme suyunu, kanalizasyonunu biliyor. Üçüncüsü belediyeciliği biliyor. Yeşilyurt Belediyesi’nde belediye başkan yardımcılığı yaptı. ‘Benim memleketime borcum var’ dedi ve aday oldu. Şimdi sizlere hizmet etmek için bir yola çıktı. 31 Mart’ta vereceğiniz desteklerle Murat Türksoy’u Arapgir Belediye Başkanı olarak seçeceğiz.”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık daha sonra Bostancık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla sohbet eden Çalık, “Cumhur İttifak’ımızın kurucusu milletimizdir. 15 Temmuz darbe girişimi yaşandığında yola çıktığımızda yanımızda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi gördük. Yeni Kapı ruhuyla başlayan o Cumhur İttifakı, iki seçim geçirdi. 16 Nisan referandum ve 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi, şimdi de yerel seçimi geçireceğiz. Cumhur İttifakı, cumhurbaşkanımızın söylediği gibi pazara kadar değil, Allah nasip ederse mezara kadar olacak. Sizler yüzde 90 oy verirken, ‘Ben, Cumhur İttifakı’nı alkışlıyorum’ demişsiniz. Siz zaten cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı sandıkta oylamışsınız. Şimdi nasip olursa Cumhur İttifakı’na 31 Mart’ta da zillet ittifakına karşı güçlü bir destek vereceksiniz. Kime karşı arkada terör örgütleriyle el ele tutuşanlara karşı Bostancık tüm desteği verecek. Biz, MHP’yle, MHP’de AK Parti’yle ittifak yaptı. Biz herkesin gözü önünde kiminle ittifak yaptığımızı söylüyoruz ve arkadan da asla iş çevirmiyoruz. Ama ekran önünde ‘biz beraber yol yürüyoruz’ diyenlerin, arka tarafta kimlerin desteğini aldığını görüyorsunuz” diye konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.